فیلم: چگونه فردی خلاق باشیم؟

28 دی, 1396
بازدید : 60
برترین ها - احسان درخشنده: اصولاً، برای خلق، باید ذهنی خلّاق داشت. حتماً در دور و بر خود افرادی را می‌شناسید که از ذهنی خلّاق برخوردارند. این افراد معمولاً در مواجهه با مشکلات از راهکارهای بدیع و جالب بهره می‌برند و در زمینه‌های مختلف، موفق‌تر از سایر افراد عمل می‌کنند (چه ...
فیلم: چگونه فردی خلاق باشیم؟Reviewed by yoursite on دی 28Rating: 5.0فیلم: چگونه فردی خلاق باشیم؟ برترین ها - احسان درخشنده: اصولاً، برای خلق، باید ذهنی خلّاق داشت. حتماً در دور و بر خود افرادی را می‌شناسید که از ذهنی خلّاق برخوردارند. این افراد معمولاً در مواجهه با مشکلات از راهکارهای بدیع و جالب بهره می‌برند و در زمینه‌های مختلف، موفق‌تر...

برترین ها - احسان درخشنده: اصولاً، برای خلق، باید ذهنی خلّاق داشت. حتماً در دور و بر خود افرادی را می‌شناسید که از ذهنی خلّاق برخوردارند. این افراد معمولاً در مواجهه با مشکلات از راهکارهای بدیع و جالب بهره می‌برند و در زمینه‌های مختلف، موفق‌تر از سایر افراد عمل می‌کنند (چه در زندگیِ شخصی و چه در زمینه‌های شغلی). اما راز خلّاقیت این قبیل افراد چیست و ما چگونه می‌توانیم سطح خلّاقیت را در خود افزایش دهیم؟

هنوز در مورد منشاء ظهور خلّاقیت بین دانشمندان و محققان اختلاف است؛ برخی آن را ذاتی می‌دانند، برخی دیگر آن را اکتسابی قلمداد می‌کنند و دسته‌‌ای هم هستند که آن را ترکیبی از مهارت‌های ذاتی و اکتسابی می‌دانند.

در مورد بخشِ ذاتیِ استعداد که کاری از دستِ خود افراد ساخته نیست ولی در مورد بخش اکتسابی، به تجربه ثابت شده که می‌توان سطح خلّاقیت را با یک سری از راهکارها افزایش داد.

مایل هستید با بعضی از این راهکارها آشنا شوید؟ ما برای این منظور، تماشای ویدئوی زیر را به شما عزیزان توصیه می‌کنیم. با ما همراه باشید.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.  

فیلم: راهکارهایی ساده برای افزایش خلاقیت 

مطالب مشابه

.Copyright © 2016 RayaFun. All rights reserved